Genel Bilgiler


Kongre Tarihi ve Yeri
7. Uluslararası Fetal Hayattan Çocukluğa İlk 1000 Gün Anne Çocuk Beslenme Kongresi, 27 – 30 Mart 2019 tarihleri arasında CVK Park Bosphorus Hotel, İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 27 Mart 2018 tarihinde kongre öncesi kurslar gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Kongre esnasında Türkçe-İngilizce-Türkçe simultane çeviri hizmeti verilecektir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Stant Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Ödeme
Ödemeler TL veya Euro olarak yapılacak ve banka transferi ya da kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

© FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.